REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Aktualności

23 stycznia 2020
Wypoczynek

Ferie w Hotelu Falenty – moc atrakcji dla całej rodziny!

Zbliżające się ferie zachęcają do rodzinnych wyjazdów. Dzieci pragną spędzić ten czas korzystając z atrakcyjnych rozrywek, rodzicom natomiast często zależy przede wszystkim na odpoczynku. Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na spędzenie rodzinnych ferii, zapraszamy do naszego hotelu – każdy, niezależnie od wieku i zainteresowań, znajdzie tutaj dla siebie mnóstwo atrakcji! Jaką ofertę przygotowaliśmy na okres ferii? Zachęcamy do zapoznania się z naszym specjalnym pakietem dla całej rodziny!

Rodzinne ferie w niepowtarzalnym klimacie

Lokalizacja naszego hotelu sprzyja rodzinnym wycieczkom – znajdujemy się w niedalekiej odległości od Warszawy, co pozwala na zaplanowanie obfitującego w atrakcje wyjazdu. W bliskiej okolicy naszego obiektu położone jest lodowisko, nowoczesna galeria handlowa z kinem, a także papugarnia w której można podziwiać około 150 barwnych ptaków. Polecamy także odwiedzenie Centrum Nauki Kopernika, w którym można w ciekawy i pouczający sposób spędzić cały dzień. To największy i jeden z najbardziej nowoczesnych tego typu obiektów w Polsce! A jeśli pogoda jest ku temu sprzyjająca, zachęcamy również do odwiedzenia Rezerwatu Stawy Raszyńskie, w którym można podglądać wiele gatunków dzikich ptaków. Nasi goście mają też nieograniczoną możliwość korzystania z basenu, sauny oraz jacuzzi, które znajdują się na terenie hotelu – to prawdziwa gratka dla każdego, kto uwielbia spędzać czas w wodzie!

Dodatkową atrakcją którą oferujemy gościom w naszym specjalnym pakiecie są sobotnie ogniska z pieczeniem kiełbasek, herbatą oraz gorącym winem.

Jednym z wyróżniających nas atutów jest wyjątkowa kuchnia. W pakiecie zapewniamy pełne wyżywienie – urozmaicone śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz zróżnicowane obiadokolacje. Każdego dnia nasi goście mogą również liczyć na słodki dodatek w formie kawy i ciasta. Nie zapominamy także o najmłodszych gościach, dla których mamy słodkie ciasto oraz smaczną herbatkę!

Atrakcje dla dzieci w Hotelu Falenty

Wielu rodziców zastanawia się, jak zapewnić dzieciom moc rozrywki w okresie ferii i sprawić, że będzie to dla nich niezapomniany czas. Zarówno te najmłodsze maluchy, jak i dzieci w wieku szkolnym szybko się nudzą, dlatego niełatwo jest ich zająć na dłuższy czas. Oferta naszego hotelu wychodzi naprzeciw dziecięcym oczekiwaniom – dzięki licznym atrakcjom, żadne dziecko nie będzie się u nas nudziło!

W ramach naszego specjalnego pakietu na ferie, oferujemy najmłodszym gościom wieczory z bajką i ciepłym kakao. Dodatkowo dzieci ( a także ich rodzice) mogą korzystać z kącika gier planszowych, w którym każdy znajdzie atrakcyjne propozycje dla siebie. Tuż przy naszym obiekcie położona jest górka do zjeżdżania na sankach (możliwość wypożyczenia sanek) oraz plac zabaw.

Hotel Falenty – znakomita propozycja dla każdego

Pragniesz uciec od miejskiego zgiełku i spędzić ferie w ustronnym, naturalnym otoczeniu? A może wręcz przeciwnie – poszukujesz atrakcyjnych rozrywek dla całej rodziny i chcesz pokazać dzieciom uroki naszej stolicy? W obu tych przypadkach hotel Falenty stanowi idealne rozwiązanie! Wyróżnia nas niezwykle korzystna lokalizacja, która jednocześnie zapewnia spokój i bliskość natury, a także wygodny i błyskawiczny dojazd do Warszawy, gdzie na dzieci czeka moc atrakcji.

Nadal zastanawiasz się, gdzie spędzić rodzinne ferie? Gwarantujemy, że pobyt w naszym hotelu będzie wyjątkowym czasem dla całej rodziny!