REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Aktualności

15 grudnia 2019
Oferty specjalne

Firmowa impreza noworoczna – dlaczego warto?

Impreza noworoczna w firmie stanowi płynne przejście między Świętami i Sylwestrem a powrotem do pracowniczej rzeczywistości. Wielu pracowników dopiero w pierwszych dniach stycznia wraca do pracy po dłuższym urlopie. Organizacja spotkania noworocznego pomoże im więc szybciej zaaklimatyzować się do trybu pracowniczego po wolnym.
Ponadto tego typu event to świetna okazja, by złożyć pracownikom życzenia noworoczne, a także zmotywować ich do pracy poprzez inspirujące przemowy oraz przedstawienie planów na najbliższy rok. Warto pamiętać, że czas zaraz po Świętach i Sylwestrze, to zwyczajowo moment kiedy ludzie sami chcą zostawić to, co im nie służy i stawiają sobie nowe wyzwania nie tylko zawodowe, ale też prywatne. Organizacja noworocznego spotkania firmowego może więc być dla nich symbolicznym momentem, który jeszcze bardziej zainspiruje ich do życiowych zmian zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym.

Firmowe spotkanie noworoczne – jak zorganizować?

Pragnąc zorganizować firmowe spotkanie, musimy zacząć od wyboru odpowiedniej lokalizacji. Najlepiej zdecydować się na atrakcyjną salę bankietową, która umożliwi organizację zarówno kameralnej kolacji, jak i hucznego eventu. Charakter imprezy zależy od preferencji firmy i jej pracowników. Wiadomo natomiast, że im więcej osób będzie uczestniczyło w wydarzeniu, tym bardziej wystawy charakter będzie miało przedsięwzięcie.
W hotelu Falenty Biznes i Wypoczynek z przyjemnością zorganizujemy dla Was tego typu wydarzenie. Zapewniamy komfortowe i elegancko zaaranżowane sale bankietowe. Dysponujemy stylową restauracją, w której nasz utalentowany Szef Kuchni serwuje wyśmienite dania. Ponadto gwarantujemy kompleksową obsługę każdego wydarzenia, zarówno takiego dla kilkunastu, jak i nawet kilkuset osób. Zadbamy o odpowiednią oprawę gastronomiczną i muzyczną, a na Wasze życzenie możemy zapewnić również dodatkowe atrakcje.
Jeśli zajdzie taka konieczność, do dyspozycji gości oferujemy również komfortowe noclegi w pokojach hotelowych. To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza, jeśli część osób będzie dojeżdżać.
Pamiętajcie, by impreza noworoczna nie stała się kolejnym spotkaniem firmowym jakich wiele. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie noworocznego toastu i przekazanie pracownikom życzeń noworocznych. Warto także podsumować uroczyście miniony rok i opowiedzieć o planach na kolejny, inspirując uczestników wydarzenia do indywidualnego wkładu w sukces firmy.
Jesteśmy pewni, że tak rozpoczęty nowy rok w firmie stanie się dobra wróżbą, która zostanie z Wami na całe 365 dni, dodając pracownikom zapału i motywacji do spełniania swoich zarówno zawodowych, jak i prywatnych pragnień.
Zainteresowani imprezą noworoczną dla firmy? Skontaktujcie się z hotelem Falenty Biznes i Wypoczynek. Z przyjemnością zorganizujemy dla Was wyjątkowy event, który pozwoli Wam powitać nowy rok w niezapomnianym stylu.