REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Konferencje i szkolenia

Planujesz szkolenie, konferencję, firmowy bankiet lub wyjazd integracyjny?

Posiadamy znakomite warunki do realizacji eventów biznesowych, konferencji czy szkoleń. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie, a profesjonalna obsługa i dbałość o szczegóły zapewnią powodzenie każdego wydarzenia.

Sale szkoleniowe w Falentach to idealna przestrzeń biznesowa

DZIAŁ SPRZEDAŻY KONFERENCJI I BANKIETÓW

falenty@falenty.com.pl

tel. +48 22 314 52 00

Sala A

MAX OSÓB 150

Sala C

MAX OSÓB 150
Brak sal spełniających wybrane kryteria

Drodzy Goście, z uwagi na bieżące wydarzenia i w trosce o Was oraz naszych pracowników, podjęliśmy trudną decyzję o tymczasowym zamknięciu Falenty Biznes i Wypoczynek. Od 18 marca do 2 września, obiekt nie będzie świadczył usług.

Nasza recepcja pozostaje do Waszej dyspozycji pod numerami 506 167 711 lub 22 314 52 00 i adresem recepcja@falenty.com.pl, a dział konferencji i bankietów pod numerem 693 932 751 i adresem falenty@falenty.com.pl.

Dziękujemy za wyrozumiałość, zaufanie i okazywane wsparcie, które są dla nas bardzo cenne w tej niezwykle trudnej dla naszej branży sytuacji. Dbajcie o siebie i swoich bliskich, pomagajcie tym, którzy tego potrzebują i przestrzegajcie zaleceń specjalistów.

Jednocześnie informujemy, że we wszystkich obiektach CFI Hotels Group, realizowane są POLSKIE BONY TURYSTYCZNE. Pełna lista hoteli znajduje się pod adresem www.cfihotels.pl