REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Zwiedzaj z nami Polskę – Rodzinny Wypoczynek – Dziecko Gratis

Zabierz swoich bliskich do Falenty Biznes i Wypoczynek

Weekendowe podróżowanie z dziećmi po Polsce staje się coraz bardziej popularne. Relaks z dala od domowych obowiązków to gwarancja prawdziwego odpoczynku i regeneracji po tygodniu pracy. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać miejsce, w którym cała rodzina będzie czuła się komfortowo i nie zabraknie atrakcji zarówno w obiekcie, jak i w jego okolicy.

Warszawa to miasto, do którego zawsze warto przyjechać na weekend. Osoby odwiedzające stolicę najczęściej zwiedzają Stare Miasto i Park Fontann, spacerują ulicami Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat, odwiedzają Grób Nieznanego Żołnierza, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie czy Stadion Narodowy. Korzystają także z bogatej oferty rozrywek i wydarzeń kulturalnych dla dzieci i dorosłych. W zależności od pory roku można posiedzieć na plaży nad Wisłą, skorzystać z wydarzeń plenerowych organizowanych na Polu Mokotowskim czy pojeździć na łyżwach na Rynku Starego Miasta. Po intensywnym dniu spędzonym w Warszawie dobrze jest wypocząć w spokojnym otoczeniu, zregenerować organizm w saunie, popływać czy posiedzieć z rodziną przy kominku grając w bilard lub ping-ponga. Rano pobiegać po terenach zielonych, a chwilę po pożywnym śniadaniu wybrać się na przejażdżkę rowerową całą rodziną, aby naładować baterie na kolejny dzień zwiedzania. Tak właśnie można spędzić weekend z rodziną w Falentach pod Warszawą.

Falenty Biznes i Wypoczynek, położony w zielonej części podwarszawskiego Raszyna, będzie idealnym miejscem na odpoczynek dla Rodziny po całym dniu pełnym wrażeń. Obiekt oferuje wygodne pokoje rodzinne, plac zabaw i kącik dla najmłodszych, a przede wszystkim bardzo duży basen z leżakami. Na miejscu znajduje się Restauracja Nowy Świat z tradycyjną polską kuchnią w nowatorskim wydaniu. Szef Kuchni oferuje szeroką kartę dań, a rano dba o różnorodne, smaczne śniadania, które komponuje między innymi z produktów kupowanych od lokalnych dostawców. Na parterze znajduje się nowoczesny Lobby & Bar, w którym wieczorem serwowane są wyśmienite koktajle. Falenty Biznes i Wypoczynek zapewnia Gościom bezpłatny internet i monitorowany parking. Dużym atutem obiektu jest jego lokalizacja – znajduje się on zaledwie 15 km od ścisłego centrum Warszawy, 10 km od lotniska Okęcie, w pobliżu głównych dróg dojazdowych do stolicy. W 5 minut można dojechać do największego na Mazowszu sklepu IKEA, a także Centrum Handlowego Janki, kina Cinema City, hipermarketów Auchan i Leroy Merlin. Tylko 25 km od Centrum Falenty i Wypoczynek znajduje się też największy w Europie kompleks basenowy Suntago Wodny Świat.

Zapraszamy Państwa serdecznie do grona naszych stałych Gości, dla których cały czas poszerzamy ofertę obiektów noclegowych i restauracji w całej Polsce, aby mogli z nami odkrywać kolejne miasta i smaki. Wszystkie nasze obiekty dostępne są na stronie www.cfihotels.pl. Do zobaczenia!

W pakiecie:

  • Nocleg w komfortowym pokoju lub apartamencie
  • Pobyt jednego dziecka do 12 roku życia gratis
  • Śniadanie w formie bufetu
  • Obiadokolacje serwowane 3 daniowe z wodą wg menu Szefa kuchni lub kolacja bufetowa (w zależności od liczby gości) w Restauracji Nowy świat
  • Zestaw startowy w pokoju: woda, kawa, herbata
  • Dostęp do basenu, sauny w godzinach otwarcia
  • Bilard, tenis stołowy
  • Kącik zabaw dla dzieci
  • Bezpłatne WiFi
  • Bezpłatny parking

 

Doba Pobytowa

Doba pobytowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 i kończy o godzinie 11:00.

Warunki rezerwacji 

Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata 30% wartości pobytu za pośrednictwem systemu płatności online w podanym przez recepcję terminie. W przypadku braku wpłaty w podanym przez recepcję terminie obiekt zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji. Przedpłata jest bezzwrotna i nie może zostać przeniesiona na inne zamówienia. W przypadku anulacji rezerwacji gwarantowanej lub niepojawienia się Gościa w Obiekcie, Obiekt obciąży Gościa kwotą równą pobranej zaliczce. Obiekt zastrzega sobie prawo do zmiany oferty w zależności od obłożenia i innych okoliczności.

Pobyt Zwierząt

Obiekt akceptuje pobyt zwierząt, pobierana jest opłata dobowa, a jej wysokość zależy od wielkości zwierzęcia: 50zł/doba małe zwierzę, 70zł/doba duże zwierzę. Zwierzęta nie mogą przebywać w restauracji oraz w Wellness. Opiekunowie muszą posiadać smycz i kaganiec (w przypadku pobytu z psem) oraz podpisać regulamin pobytu zwierzęcia w obiekcie przy meldowaniu.

UWAGA!!! Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z nowelizacją Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, 15 lutego 2024 roku weszły w życie dodatkowe przepisy mające na celu zapewnienie ochrony małoletnim, którzy stali się ofiarami przemocy(tzw. Ustawa „Lex Kamilek”). Na mocy tej Ustawy przedstawiciele m.in. branży hotelarskiej zostali zobowiązani do identyfikacji relacji między dorosłym gościem a dzieckiem, tj. ustaleniem, czy osoba dorosła jest rodzicem/opiekunem prawnym małoletniego, z którym przyjechała i czy dziecko nie jest w danej sytuacji narażone na niebezpieczeństwo. STĄD WAŻNA INFORMACJA DLA PAŃSTWA: Jeśli dziecko, którego dotyczy rezerwacja, przybędzie do hotelu/obiektu i będzie meldowane przez osobę, która nie jest jego rodzicem bądź opiekunem prawnym, obowiązkiem pracownika recepcji będzie wymaganie od tej osoby przedłożenia OŚWIADCZENIA RODZICÓW/OPIEKUNA PRAWNEGO O ZGODZIE NA POBYT DZIECKA POD OPIEKĄ DANEJ OSOBY(wzór pisma dostępny jest w internecie bądź na życzenie może dosłać je Państwu nasza recepcja).Wspomniana sytuacja dotyczy nie tylko osób niespokrewnionych z dzieckiem, ale również m.in. dziadków czy wujków małoletniego, którzy nie są w danym momencie jego opiekunami prawnymi. Z góry prosimy o wyrozumiałość wobec naszego personelu, który zgodnie z ww. nowelizacją został zobowiązany (pod groźbą kary) do identyfikacji relacji między dzieckiem a osobami, z którymi pojawia się ono w hotelu/obiekcie, ale również realizuje to zobowiązanie przede wszystkim w trosce o dobro Państwa dzieci i Ich bezpieczeństwo.
REZERWUJ