REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Wydłużony pobyt weekendowy – jeden nocleg GRATIS

Wiemy, że weekendy szybko mijają. Szczególnie, gdy spędza się je w fajnym miejscu, pełnym atrakcji i cudownych widoków. Gdy przychodzi niedziela, myślimy już o pakowaniu i tak naprawdę ten dzień pozostaje często niewykorzystany. To może decydować o tym, czy w ogóle pozwolicie sobie na tę chwilę relaksu i odprężenia, czyli weekendowy wyjazd. Dlatego postanowiliśmy ułatwić Wam decyzję o wyprawie do naszego obiektu Falenty Biznes i Wypoczynek, bo przecież nie ma nic ważniejszego niż odpoczynek i super wspomnienia!

W Falenty Biznes i Wypoczynek cudownie wypoczniecie po całodziennym zwiedzaniu Warszawy i okolic, zjecie przepyszne dania w restauracji, odprężycie się na patio, a pod wieczór rozgościcie się w naszym barze, w którym serwujemy przepyszne koktajle i ciekawe napoje bezalkoholowe. I tu niespodzianka! Teraz spędzicie też dodatkowy dzień oddając się tym przyjemnościom, bo trzecią noc w naszym obiekcie oferujemy Wam bezpłatnie. Zapraszamy na przedłużony weekend do Falenty Biznes i Wypoczynek, obiektu z basenem i sauną, a także wyjątkowo miłą atmosferą!

Cena zawiera:

– 3 noclegi w komfortowych pokojach o wybranym standardzie, w tym jeden nocleg GRATIS*

– śniadania w formie urozmaiconego bufetu

– obiadokolacje serwowane 3 daniowe z wodą wg menu Szefa kuchni lub kolacja bufetowa (w zależności od liczby gości) w Restauracji Nowy świat

– 10% zniżki na dania serwowane w Restauracji

– nieograniczone korzystanie ze strefy wellness w godzinach otwarcia w tym: basen, sauna, leżaki i ręczniki basenowe

– Internet WiFi

– dziecko do lat 12 gratis

– usługa parkingowa

* Promocja obejmuje nocleg w 3 dobie gratis (możliwość dokupienia posiłków). W pierwszej i drugiej dobie posiłki 55 PLN za śniadania i 80 PLN za obiadokolację od osoby wliczone w cenę.

Doba Pobytowa

Doba pobytowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 i kończy o godzinie 11:00.

Warunki rezerwacji 

Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata 30% wartości pobytu za pośrednictwem systemu płatności online w podanym przez recepcję terminie. W przypadku braku wpłaty w podanym przez recepcję terminie obiekt zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji. Przedpłata jest bezzwrotna i nie może zostać przeniesiona na inne zamówienia. W przypadku anulacji rezerwacji gwarantowanej lub niepojawienia się Gościa w Obiekcie, Obiekt obciąży Gościa kwotą równą pobranej zaliczce. Obiekt zastrzega sobie prawo do zmiany oferty w zależności od obłożenia i innych okoliczności.

Pobyt Zwierząt

Obiekt akceptuje pobyt zwierząt, pobierana jest opłata dobowa, a jej wysokość zależy od wielkości zwierzęcia: 50zł/doba małe zwierzę, 70zł/doba duże zwierzę. Zwierzęta nie mogą przebywać w restauracji oraz w Wellness. Opiekunowie muszą posiadać smycz i kaganiec (w przypadku pobytu z psem) oraz podpisać regulamin pobytu zwierzęcia w obiekcie przy meldowaniu.

UWAGA!!! Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z nowelizacją Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, 15 lutego 2024 roku weszły w życie dodatkowe przepisy mające na celu zapewnienie ochrony małoletnim, którzy stali się ofiarami przemocy(tzw. Ustawa „Lex Kamilek”). Na mocy tej Ustawy przedstawiciele m.in. branży hotelarskiej zostali zobowiązani do identyfikacji relacji między dorosłym gościem a dzieckiem, tj. ustaleniem, czy osoba dorosła jest rodzicem/opiekunem prawnym małoletniego, z którym przyjechała i czy dziecko nie jest w danej sytuacji narażone na niebezpieczeństwo. STĄD WAŻNA INFORMACJA DLA PAŃSTWA: Jeśli dziecko, którego dotyczy rezerwacja, przybędzie do hotelu/obiektu i będzie meldowane przez osobę, która nie jest jego rodzicem bądź opiekunem prawnym, obowiązkiem pracownika recepcji będzie wymaganie od tej osoby przedłożenia OŚWIADCZENIA RODZICÓW/OPIEKUNA PRAWNEGO O ZGODZIE NA POBYT DZIECKA POD OPIEKĄ DANEJ OSOBY(wzór pisma dostępny jest w internecie bądź na życzenie może dosłać je Państwu nasza recepcja).Wspomniana sytuacja dotyczy nie tylko osób niespokrewnionych z dzieckiem, ale również m.in. dziadków czy wujków małoletniego, którzy nie są w danym momencie jego opiekunami prawnymi. Z góry prosimy o wyrozumiałość wobec naszego personelu, który zgodnie z ww. nowelizacją został zobowiązany (pod groźbą kary) do identyfikacji relacji między dzieckiem a osobami, z którymi pojawia się ono w hotelu/obiekcie, ale również realizuje to zobowiązanie przede wszystkim w trosce o dobro Państwa dzieci i Ich bezpieczeństwo.
REZERWUJ