REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Wydłużony pobyt weekendowy – jeden nocleg GRATIS

Wiemy, że weekendy szybko mijają. Szczególnie, gdy spędza się je w fajnym miejscu, pełnym atrakcji i cudownych widoków. Gdy przychodzi niedziela, myślimy już o pakowaniu i tak naprawdę ten dzień pozostaje często niewykorzystany. To może decydować o tym, czy w ogóle pozwolicie sobie na tę chwilę relaksu i odprężenia, czyli weekendowy wyjazd. Dlatego postanowiliśmy ułatwić Wam decyzję o wyprawie do naszego hotelu Falenty Biznes i Wypoczynek, bo przecież nie ma nic ważniejszego niż odpoczynek i super wspomnienia!

W Falenty Biznes i Wypoczynek cudownie wypoczniecie po całodziennym zwiedzaniu Warszawy i okolic, zjecie przepyszne dania w restauracji, odprężycie się na patio, a pod wieczór rozgościcie się w naszym barze, w którym serwujemy przepyszne koktajle i ciekawe napoje bezalkoholowe. I tu niespodzianka! Teraz spędzicie też dodatkowy dzień oddając się tym przyjemnościom, bo trzecią noc w naszym hotelu oferujemy Wam bezpłatnie. Zapraszamy na przedłużony weekend do Falenty Biznes i Wypoczynek, hotelu z basenem, sauną i jacuzzi, a także wyjątkowo miłą atmosferą!

Cena zawiera:

– 3 noclegi w komfortowych pokojach o wybranym standardzie, w tym jeden nocleg GRATIS*

– śniadania w formie urozmaiconego bufetu

– obiadokolacje 2-daniowe

– 10% zniżki na dania serwowane w Restauracji

– wstęp do strefy Wellness (basen, jacuzzi, sauna)

– Internet WiFi

– dziecko do lat 12 gratis

– usługa parkingowa

* Promocja obejmuje nocleg w 3 dobie gratis (możliwość dokupienia posiłków). W pierwszej i drugiej dobie posiłki 40 PLN za śniadania i 70 PLN za obiadokolację od osoby wliczone w cenę.

REZERWUJ