REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Wydłużony pobyt weekendowy – jeden nocleg GRATIS

Wiemy, że weekendy szybko mijają. Szczególnie, gdy spędza się je w fajnym miejscu, pełnym atrakcji i cudownych widoków. Gdy przychodzi niedziela, myślimy już o pakowaniu i tak naprawdę ten dzień pozostaje często niewykorzystany. To może decydować o tym, czy w ogóle pozwolicie sobie na tę chwilę relaksu i odprężenia, czyli weekendowy wyjazd. Dlatego postanowiliśmy ułatwić Wam decyzję o wyprawie do naszego obiektu Falenty Biznes i Wypoczynek, bo przecież nie ma nic ważniejszego niż odpoczynek i super wspomnienia!

W Falenty Biznes i Wypoczynek cudownie wypoczniecie po całodziennym zwiedzaniu Warszawy i okolic, zjecie przepyszne dania w restauracji, odprężycie się na patio, a pod wieczór rozgościcie się w naszym barze, w którym serwujemy przepyszne koktajle i ciekawe napoje bezalkoholowe. I tu niespodzianka! Teraz spędzicie też dodatkowy dzień oddając się tym przyjemnościom, bo trzecią noc w naszym obiekcie oferujemy Wam bezpłatnie. Zapraszamy na przedłużony weekend do Falenty Biznes i Wypoczynek, obiektu z basenem i sauną, a także wyjątkowo miłą atmosferą!

Cena zawiera:

– 3 noclegi w komfortowych pokojach o wybranym standardzie, w tym jeden nocleg GRATIS*

– śniadania w formie urozmaiconego bufetu

– obiadokolacje serwowane 3 daniowe z wodą wg menu Szefa kuchni lub kolacja bufetowa (w zależności od liczby gości) w Restauracji Nowy świat

– 10% zniżki na dania serwowane w Restauracji

– nieograniczone korzystanie ze strefy wellness w godzinach otwarcia w tym: basen, sauna, leżaki i ręczniki basenowe

– Internet WiFi

– dziecko do lat 12 gratis

– usługa parkingowa

* Promocja obejmuje nocleg w 3 dobie gratis (możliwość dokupienia posiłków). W pierwszej i drugiej dobie posiłki 55 PLN za śniadania i 80 PLN za obiadokolację od osoby wliczone w cenę.

Doba Pobytowa

Doba pobytowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 i kończy o godzinie 11:00.

Warunki rezerwacji 

Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata 30% wartości pobytu za pośrednictwem systemu płatności online w podanym przez recepcję terminie. W przypadku braku wpłaty w podanym przez recepcję terminie obiekt zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji. Przedpłata jest bezzwrotna i nie może zostać przeniesiona na inne zamówienia. W przypadku anulacji rezerwacji gwarantowanej lub niepojawienia się Gościa w Obiekcie, Obiekt obciąży Gościa kwotą równą pobranej zaliczce. Obiekt zastrzega sobie prawo do zmiany oferty w zależności od obłożenia i innych okoliczności.

Pobyt Zwierząt

Obiekt akceptuje pobyt zwierząt, pobierana jest opłata dobowa, a jej wysokość zależy od wielkości zwierzęcia: 50zł/doba małe zwierzę, 70zł/doba duże zwierzę. Zwierzęta nie mogą przebywać w restauracji oraz w Wellness. Opiekunowie muszą posiadać smycz i kaganiec (w przypadku pobytu z psem) oraz podpisać regulamin pobytu zwierzęcia w obiekcie przy meldowaniu.

REZERWUJ