REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Aktualności

12 marca 2024
Bez kategorii

Pobierz naszą aplikację, zbieraj punkty i ciesz się rabatami!

Planujecie kolejny wyjazd i szukacie fajnego noclegu pod Warszawą, który nie nadwyręży Waszego budżetu? W takim razie zdradzimy Wam łatwy sposób, jak zaoszczędzić pieniądze podczas pobytu w Falenty Biznes i Wypoczynek.

Wystarczy, że pobierzecie i zarejestrujecie się w aplikacji CFI MyHotels, która otworzy przed Wami możliwości tańszego korzystania z usług świadczonych w naszym obiekcie, a także sprawi, że planowanie podróży po Polsce będzie jeszcze przyjemniejsze.

Co daje korzystanie z CFI MyHotels?

Przede wszystkim dostęp do stałego rabatu 10% na wszystkie usługi własne świadczone w naszym obiekcie – rezerwację noclegu, posiłek w restauracji Nowy Świat czy ulubiony napojów i przekąski w naszym barze. Dzięki temu nie będziecie musieli rezygnować z tych chwil przyjemności i przy okazji zaoszczędzicie pieniądze.

Kolejnymi bonusami są jednorazowe oferty powitalne, a w tym voucher o wartości 35 PLN do wykorzystania przy pobycie z noclegiem, który możecie spożytkować na wybraną przez Was usługę i tym samym cieszyć się z miło spędzonego czasu.

Ale to nie wszystko… rejestrując się w CFI MyHotels, zyskujecie 25 punktów na start oraz możliwość zbierania punktów i wymiany ich na realne kwoty do wydania w naszym obiekcie. Dlatego im więcej podróżujecie, tym więcej zyskujecie. Co istotne, 1 punkt to 1 PLN, a to oznacza, że na powitanie macie dodatkowe 25 PLN do wykorzystania.

Zależy nam, aby ułatwić Gościom planowanie podróży zarówno tych prywatnych, jak i służbowych, dlatego w naszej aplikacji możecie w szybki i przystępny sposób zarezerwować pobyt w obiekcie, sprawdzić jego położenie czy uzyskać niezbędne informacje. Falenty Biznes i Wypoczynek należy do polskiej sieci hotelarskiej CFI Hotels Group, dzięki czemu w aplikacji znajdziecie także pozostałe nasze hotele, obiekty i restauracje rozmieszczone w różnych zakątkach Polski, które również biorą udział w programie lojalnościowy oraz umożliwiają korzystania z benefitów.

Jak sami widzicie, z aplikacją CFI MyHotels podróże stają się jeszcze fajniejsze i o wiele korzystniejsze dla Waszego portfela, dzięki czemu nie musicie rezygnować z tego, co sprawia Wam przyjemność. Zachęcamy do zaplanowania wypoczynku w naszym obiekcie z basenem, który znajduje się w pobliżu rezerwatu przyrody i jednocześnie w niedalekiej odległości od stolicy. U nas będziecie mogli się zrelaksować, poukładać nadmiar myśl i naładować baterie przed powrotem do codzienności. Polecamy się także osobom, które szukają noclegu podczas służbowego wyjazdu. Miejsce to sprzyja skupieniu i sprawia, że czas po pracy staje się jeszcze bardziej atrakcyjny, dzięki oferowanym udogodnieniom.