REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Restauracja i bar

W Restauracji Nowy Świat skosztujecie dań kuchni międzynarodowej, ale i tradycyjnych polskich potraw. To miejsce gdzie rodzinne receptury spotykają się ze światowymi trendami kulinarnymi, a doświadczenie i pasja Szefa Kuchni czynią menu wyjątkowym. Podstawą tworzonych tu potraw są świeże, naturalne produkty oraz wiedza i doświadczenie zespołu kucharzy. Współpraca z lokalnymi dostawcami mięs, nabiału, jaj i warzyw oraz własna produkcja – owocują doskonałym smakiem serwowanych dań.

Zapraszamy na tradycyjną polską kuchnię w nowatorskim wydaniu. Lobby&Bar to kameralny zakątek obiektu Falenty Biznes i Wypoczynek, idealny do relaksu wypoczynku w cieple klimatycznych kominków. Sprawdza się doskonale zarówno na biznesowe spotkanie, jak i wieczornego drinka. Sympatyczna i profesjonalna obsługa, menu sałat, past czy kanapek, najlepsze gatunki kawy i imponująca oferta alkoholi z całego świata dodadzą uroku chwilom spędzonym w Falenty Biznes i Wypoczynek. Godziny otwarcia: 12:00 – 23:00

Restauracja „Nowy Świat” – biznesowe lunche, imprezy i przyjęcia okolicznościowe

Serdecznie zapraszamy do naszej gustownie urządzonej, serwującej wyśmienitą kuchnię Restauracji „Nowy Świat”. Znajdziesz tu wyjątkowe smaki, w których zakochają się Twoje kubki smakowe. Nasz Szef Kuchni dokłada wszelkich starań, by serwowane potrawy były przygotowywane z najwyższą starannością. Jeśli jesteś miłośnikiem tradycyjnej kuchni polskiej z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie. Zwolennicy kulinarnych eksperymentów też będą zadowoleni, restauracja Nowy Świat łączy w sobie nurty klasyczne i nowoczesne. Poznaj więc znane potrawy w zupełnie nowej odsłonie!

Restauracja hotelu konferencyjnego Falenty i Lobby & Bar na relaks po konferencji

Restauracja Nowy Świat to idealna przestrzeń na biznesowy lunch w przerwie konferencji czy szkoleń. Po udanym firmowym spotkaniu zapraszamy również na wyśmienite obiadokolacje. Odwiedź klimatyczny Lobby & Bar, gdzie serwujemy wyrafinowane drinki na bazie alkoholi z całego świata. Przytulna, spokojna atmosfera oraz wyjątkowy design tego miejsca z pewnością przypadną do gustu wszystkim gościom. Spróbuj naszych win czy drinków, rozsiądź się na wygodnych kanapach i odpręż przy miłej rozmowie i dźwiękach kojącej muzyki. Czyż to nie idealne zakończenie każdej firmowej konferencji?

 

Do pobrania

Drodzy Goście, z uwagi na bieżące wydarzenia i w trosce o Was oraz naszych pracowników, podjęliśmy trudną decyzję o tymczasowym zamknięciu Falenty Biznes i Wypoczynek. Od 18 marca do 2 września, obiekt nie będzie świadczył usług.

Nasza recepcja pozostaje do Waszej dyspozycji pod numerami 506 167 711 lub 22 314 52 00 i adresem recepcja@falenty.com.pl, a dział konferencji i bankietów pod numerem 693 932 751 i adresem falenty@falenty.com.pl.

Dziękujemy za wyrozumiałość, zaufanie i okazywane wsparcie, które są dla nas bardzo cenne w tej niezwykle trudnej dla naszej branży sytuacji. Dbajcie o siebie i swoich bliskich, pomagajcie tym, którzy tego potrzebują i przestrzegajcie zaleceń specjalistów.

Jednocześnie informujemy, że we wszystkich obiektach CFI Hotels Group, realizowane są POLSKIE BONY TURYSTYCZNE. Pełna lista hoteli znajduje się pod adresem www.cfihotels.pl