REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Pokoje

Falenty Biznes i Wypoczynek dysponuje 200 miejscami noclegowymi w pokojach 1 i 2-osobowych.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 100 pokoi dwuosobowych.

Pokoje w centrum konferencyjnym Falenty – komfort i wygoda

W Centrum Konferencyjnym Falenty, w pobliżu Warszawy Falenty znajduje się aż 100 nowoczesnych, gustownie zaaranżowanych pokoi wzbogaconych o charakterystyczne, warszawskie symbole.Oferujemy pokoje jedno- i dwuosobowe, z których kilka na życzenie gości możemy umeblować dla trzech osób.

Pokój 1 lub 2-osobowy? – Wybierz teraz!

Wszystkie pokoje są wyposażone w pojedyncze łóżka oraz komfortowe łazienki, a także telewizor i dostęp do bezprzewodowego Internetu. W cenie pobytu zapewniamy bezpłatne korzystanie ze strefy rekreacyjnej, w której znajdziesz basen, saunę suchą i jacuzzi. To znakomita przestrzeń na relaks po konferencji lub szkoleniu.

Na naszych Gości czeka 100 komfortowo wyposażonych pokoi.

Oderwij się od natłoku obowiązków w Falenty Biznes i Wypoczynek – hotelu z basenem!

Dodatkowym atutem naszego hotelu z basenem w Raszynie jest dogodna lokalizacja, blisko centrum Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku. Obiekt znajduje w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Stawy Raszyńskie. Panuje tu cisza i spokój, idealne warunki na ucieczkę od codzienności. Gwarantujemy, że pobyt w Falenty Biznes i Wypoczynek pozwoli Ci się zrelaksować.
Sprawdź już dziś nasze atrakcyjne pakiety pobytowe i wybierz najlepszą ofertę dla siebie!

ZAREZERWUJ POKÓJ
ZAREZERWUJ POKÓJ
ZAREZERWUJ POKÓJ

Drodzy Goście, z uwagi na bieżące wydarzenia i w trosce o Was oraz naszych pracowników, podjęliśmy trudną decyzję o tymczasowym zamknięciu Falenty Biznes i Wypoczynek. Od 18 marca do 2 września, obiekt nie będzie świadczył usług.

Nasza recepcja pozostaje do Waszej dyspozycji pod numerami 506 167 711 lub 22 314 52 00 i adresem recepcja@falenty.com.pl, a dział konferencji i bankietów pod numerem 693 932 751 i adresem falenty@falenty.com.pl.

Dziękujemy za wyrozumiałość, zaufanie i okazywane wsparcie, które są dla nas bardzo cenne w tej niezwykle trudnej dla naszej branży sytuacji. Dbajcie o siebie i swoich bliskich, pomagajcie tym, którzy tego potrzebują i przestrzegajcie zaleceń specjalistów.

Jednocześnie informujemy, że we wszystkich obiektach CFI Hotels Group, realizowane są POLSKIE BONY TURYSTYCZNE. Pełna lista hoteli znajduje się pod adresem www.cfihotels.pl