REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Aktualności

9 czerwca 2023
Bez kategorii

EGURROLA SUMMER ponownie w Falentach

Już niebawem Falenty Biznes i Wypoczynek zamieni się w wakacyjne centrum tańca dla tancerzy Eggurola Dance Studio! Od 25 czerwca, aż do początku września obiekt będzie przeznaczony wyłączne dla uczestników obozów.

Nasza przestrzeń zamieni się w profesjonalne sale taneczne, w których będą odbywać się różnorodne zajęcia akrobatyczne, gry, zabawy oraz pokazy i turnieje. Młodzi tancerze będą ćwiczyć swoje umiejętności pod okiem najlepszych trenerów i instruktorów w Polsce. Poznają tajniki różnych stylów tańca od hip-hopu po jazz, czy akrobatykę, co umożliwi im wejście na wyższy poziom tanecznych umiejętności.

Egurrola Summer wyróżnia różnorodność oraz możliwość wzięcia udziału w obozie niezależnie od aktualnego przygotowania tanecznego. Warsztaty odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, nawet dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. Oprócz intensywnych, ale inspirujących chwil w salach tanecznych, na uczestników obozu czekają komfortowe, przestronne pokoje, w których będą mogli zregenerować swoje siły. Dodatkowo duży basen z pewnością okażę się świetną przestrzenią do rozluźnienia napiętych mięśni po treningu, ale także zabawy. Ponadto pyszne posiłki przygotowane specjalnie dla naszych młodych tancerzy dodadzą im energii na cały dzień.

Oczywiście, Egurrola Camp 2023 to także mnóstwo atrakcji i zabawy. Czas wolny będzie można spożytkować wypoczywając na leżakach, korzystając z boiska do siatkówki lub grając w bilard czy piłkarzyki. Z pewnością każdy z uczestników znajdzie dla siebie odpowiednie atrakcje. Zwieńczeniem każdego turnusu będzie Wielki Turniej, podczas którego tancerze zaprezentują przed wszystkimi to, czego nauczyli się podczas wyjazdu.

Cieszymy się, że będziemy mieli okazję ponownie gościć tyle zdolnych dzieci, mieć możliwość stworzenia dla nich idealnej przestrzeń do rozwijania swojego talentu oraz być częścią niezapomnianej przygody pełnej emocji, dużej dawki tańca i śmiechu!

Resztę naszych wspaniałych Gości, którzy pragną spędzić czas w Falenty Biznes i Wypoczynek zapraszam po wakacjach. Do zobaczenia.