REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Aktualności

15 października 2023
Bez kategorii

Jesienny relaks pod Warszawą

Jesienią dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze, co sprawia, że towarzysząca aura wpływa na spadek naszego nastroju. Potrzebujemy chwili odpoczynku i zadbania o swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Idealnym ratunkiem na jesienną chandrę może okazać się weekendowy wyjazd pod Warszawę. To okazja do relaksu, zresetowania swojej głowy i nabrania chęci do działania przed pięknym, ale również wymagającym sezonem zimowym.

U nas macie możliwość spędzenia kilku dni w miłym towarzystwie, spacerując pośród okolicznego Rezerwatu przyrody Stawy Raszyńskie, który zachwyca swoim otoczeniem. Skorzystajcie z tych wolnych chwil i spożytkujcie ten czas na świeżym powietrzu, gdzie rozprzestrzeniają się ścieżki przyrodnicze wśród stawów. Taki spacer z pewnością wpłynie na Was wyciszająco i pomoże nacieszyć się darami, jakie oferuje obecna pora roku.

Oczywiście pobyt w Falenty Biznes i Wypoczynek nie może obejść się bez odprężających chwil spędzonych w naszej strefie wellness, gdzie możecie wypocząć na leżakach, zaplanować seans w saunie lub skorzystać z ogromnego basenu, którego terapeutyczna moc wody wpłynie kojąco na całe ciało, tworząc świetną przestrzeń do relaksu i rozmów z bliskimi.

Długi listopadowy weekend to także idealna okazja, aby zasmakować dań kuchni międzynarodowej oraz tradycyjnych polskich potraw serwowanych w nowatorskim wydaniu w naszej restauracji Nowy Świat. Dania przygotowanego przez naszego Szefa Kuchni z pewnością podbiją Wasze kubki smakowe i wzbogacą miło spędzone chwile. U nas wieczory to nastrojowy i odprężający czas spędzony przed kominkiem z kieliszkiem ulubionego wina, drinkiem na bazie alkoholi z całego świata lub aromatyczną herbatą. Przytulna i spokojna atmosfera, wygodne fotele oraz dźwięk kojącej muzyki stworzy wyjątkowy nastrój, który pomoże Wam się zresetować, poczytać książkę lub rozegrać partyjkę gry w bilarda razem z bliskimi.

A jeśli podczas jesiennego weekendu będziecie chcieli zaplanować małą wycieczkę do stolicy, to nic straconego. Falenty Biznes i Wypoczynek znajduje się niecałe 30 minut drogi od Warszawy, która o każdej porze roku posiada bogatą ofertę wydarzeń kulturowych i atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. To od Was zależy, czy wybierzecie spacer uliczkami Starego Miasta, zwiedzanie Stadionu Narodowego, w którym mają miejsce najważniejsze wydarzenia sportowe oraz koncerty, czy zapragniecie odbyć historyczną podróż w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Jesienny wypad pod Warszawę, to idealna okazja, by uciec od codziennych obowiązków, uporządkować nadmiar myśli i skupić się tylko na sobie. Warto wykorzystać ten czas i przyjechać do Falenty Biznes i Wypoczynek, gdzie jesienny klimat otuli Was swoim ciepłem i sprawi, że wrócicie do domu naładowani pozytywną energią.