REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Pakiet Romantyczny

Chwile spędzone tylko we dwoje, to bardzo cenny czas dla par. Zarówno tych, które dopiero od niedawna tworzą związek i wciąż się poznają, jak i takich, które mają już spory staż, dzieci i wiele wspólnych przeżyć za sobą. Oferujemy Państwu możliwość doświadczenia wyjątkowego czasu w super miejscu – obiekcie z komfortowymi, nowymi pokojami, wspaniałą restauracją, basenem, sauną, salą kominkową z barem, bilardem i wewnętrznym patio.

Codzienność wymaga od nas wielu wyrzeczeń i czasem znacząco wpływa na nasz związek niezależnie od tego, jak długo jesteśmy razem. Dlatego warto zatrzymać się i zrobić coś tylko dla siebie, a właściwie dla siebie i partnera – spędzić odrobinę czasu tylko we dwoje, w fajnej, luźnej atmosferze. Nasz obiekt jest idealnym miejscem do tego, aby móc oddać się takiej romantycznej przygodzie, tym bardziej, że czeka na Was wieczór wypełniony wyjątkowymi smakami czterodaniowej kolacji wg autorskiego menu Szefa Kuchni, którą dopełni specjalnie dobrane na tę okazję wino. Wyobraźcie sobie… przyjemny pokój, w którym będzie czekała na Was niespodzianka, relaks na basenie i w saunie, pyszna kolacja przy świecach, wspólne chwile przy drinku połączone z zabawą podczas partyjki bilarda. Wszystko to zapewni Wam pakiet romantyczny w Falenty Biznes i Wypoczynek. Nie czekajcie – zróbcie coś tylko dla siebie i już dziś zarezerwujcie wspólny pobyt w fajnym miejscu pod Warszawą.

Pakiet zawiera:

 • Pobyt w pokoju o wybranym standardzie
 • Śniadania w formie bufetu w Restauracji Nowy Świat
 • Obiadokolacje 3-daniowe
 • W dniu przyjazdu romantyczna pobudzająca zmysły 4-daniowa kolacja przy świecach wg autorskiego menu Szefa Kuchni
 • Do romantycznej kolacji wino dopasowane do wybranego menu i napoje do kolacji (woda niegazowana/kawa/herbata)
 • Wstawka powitalna w pokoju
 • Nieograniczony dostęp do atrakcji obiektu (basen, sauna – w godzinach otwarcia)
 • Inne atrakcje: bilard w lobby, tenis stołowy
 • Bezpłatny parking
 • Wcześniejszy check-in i późniejszy check-out*
 • Rabat 10% na usługi gastronomiczne dostępne w obiekcie

Doba Pobytowa

Doba pobytowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 i kończy o godzinie 11:00.

Warunki rezerwacji 

Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata 100% wartości pobytu za pośrednictwem systemu płatności online w podanym przez recepcję terminie. W przypadku braku wpłaty w podanym przez recepcję terminie obiekt zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji. Przedpłata jest bezzwrotna i nie może zostać przeniesiona na inne zamówienia. W przypadku anulacji rezerwacji gwarantowanej lub niepojawienia się Gościa w Obiekcie, Obiekt obciąży Gościa kwotą równą pobranej zaliczce. Obiekt zastrzega sobie prawo do zmiany oferty w zależności od obłożenia i innych okoliczności.

Pobyt Zwierząt

Obiekt akceptuje pobyt zwierząt, pobierana jest opłata dobowa, a jej wysokość zależy od wielkości zwierzęcia: 50zł/doba małe zwierzę, 70zł/doba duże zwierzę. Zwierzęta nie mogą przebywać w restauracji oraz w Wellness. Opiekunowie muszą posiadać smycz i kaganiec (w przypadku pobytu z psem) oraz podpisać regulamin pobytu zwierzęcia w obiekcie przy meldowaniu.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z recepcją Falenty Biznes i Wypoczynek,  tel. +48 506 167 711 lub email: recepcja@falenty.com.pl.

*W miarę dostępności pokoi. Usługa musi zostać potwierdzona z recepcją.

REZERWUJ