REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Aktualności

21 lutego 2024
Bez kategorii

Relaksujący Dzień Kobiet pod Warszawą

Dzień Kobiet to świetna okazja, aby zaplanować razem z przyjaciółką beztroskie chwile odpoczynku w spokojnym obiekcie położonym pod Warszawą, w którym uciekniecie od codziennych obowiązków i zyskacie nową energię.

Takim miejscem jest właśnie Falenty Biznes i Wypoczynek. U nas każdą noc spędzicie w wygodnych łóżkach, dzięki którym obudzicie się wypoczęte i pełne energii. Ponadto nasze zdrowe i pyszne śniadania w formie bufetu pomogą dobrze zacząć dzień, a świeżo parzona kawa dodatkowo umili poranek.

Podpowiadamy, że pogoda na ten wyjątkowy czas zapowiada się całkiem przyjemnie. Ciepłe podmuchy wiatru i przyjemne promienie słońca z pewnością będą miłym akcentem podczas takiego wypadu, a szczególnie że w pobliżu obiektu znajduje się cudowny Rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie, którego otoczenie zachwyca ścieżkami pośród stawów oraz możliwością spotkania kormoranów. Koniecznie wykorzystajcie ten czas aktywnie i delektujcie się urokami tych wiosennych dni. Oprócz tego Falenty Biznes i Wypoczynek znajduje się pół godziny drogi od Warszawy, dzięki czemu w łatwy sposób możecie skorzystać z atrakcji, jakie oferuje stolica. Wybierzcie się na przechadzkę po Krakowskim Przedmieściu, które wyróżnia się pięknymi, historycznymi budynkami. Będąc w tej okolicy, odwiedźcie również Zamek Królewski. Jego komnaty na pewno zaskoczą Was swoim bogactwem. A jeśli lubicie spotkania z kulturą, to pamiętajcie, że Warszawa gwarantuje ciekawą ofertę spektakli, koncertów czy innych występów artystycznych.

Gości spragnionych prawdziwych chwil relaksu i odprężenia, zachęcamy do skorzystania z naszej strefy wellness. Znajdziecie tu ogromny basen, którego terapeutyczne zalety wody pomogą rozluźnić napięte mięśnie, a seans w saunie otuli ciało i oczyścić organizm z toksyn.

Po miło spędzonym dniu zapraszamy na celebrację Dnia Kobiet w naszej restauracji Nowy Świat, która jest idealnym miejscem, aby dobrze zjeść i w szczególny sposób spędzić ten wieczór. Skosztujcie pysznych potraw z naszej nowej karty, w której odkrycie tradycyjne dania kuchni polskiej przeplatane z międzynarodowymi smakami. Oprócz tego w pobliżu restauracji znajduje się także klimatyczna sala kominkowa połączona z Lobby Barem. Rozgośćcie się tu wygodnie i wypijcie drinka czy lampkę ulubionego wina, które będzie idealnym zwieńczeniem tego wyjątkowego Dnia Kobiet.

Przyznajcie sami, Falenty Biznes i Wypoczynek to doskonałe miejsce, aby uciec od codziennych obowiązków i oddać się celebracji Dnia Kobiet w gronie najlepszych przyjaciółek. Zapraszamy!