REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Aktualności

17 lutego 2020
Bez kategorii

Rodzinne ferie w hotelu Falenty

Szukasz atrakcyjnego miejsca pobytu pod Warszawą na krótki zimowy wypad z całą rodziną? Jeśli tak, to koniecznie musisz sprawdzić ofertę Falenty Biznes i Wypoczynek, który oferuje wspaniały relaks zimowy dla całej rodziny nieopodal stolicy. Jedynie 13 km od centrum Warszawy znajduje się urokliwy ośrodek otoczony malowniczą przyrodą, gdzie panuje spokój i cisza, a bogata oferta atrakcji hotelowych pomoże Wam skutecznie oderwać od codzienności. Poznajcie teraz bliżej zimową, rodzinną propozycję hotelu pod Warszawą Falenty.

Hotel Falenty to obiekt położony tuż pod Warszawą. Jego lokalizacja stanowi niebywały atut. Z jednej strony bowiem można szybko i łatwo dojechać do centrum stolicy, by móc ją pozwiedzać. Z drugiej zaś hotel Falenty stanowi znakomitą odskocznię od zgiełku i hałasu wielkiego miasta. Otoczenie atrakcyjnych terenów zielonych skutecznie bowiem wycisza umysł i pozwala zapomnieć o codziennych troskach. Nasz hotel szkoleniowo-konferencyjny, ale też rodzinny pod Warszawą znajduje się nieopodal Rezerwatu Przyrody Stawy Raszyńskie, które stanowią znakomitą przestrzeń do codziennych spacerów z przyjaciółmi lub rodziną.

Obecnie Falenty Biznes i Wypoczynek zaprasza rodziny z dziećmi na zimowy wypoczynek z okazji ferii. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę cenową, która zachęci Was do pobytu w naszym obiekcie. Jednak korzystna cena to nie wszystko. Sprawdźcie teraz, na co jeszcze możecie liczyć, wybierając wypoczynek w naszym rodzinnym hotelu z basenem pod Warszawą.

Zima w hotelu Falenty – poznaj ofertę!

W ramach zimowej oferty, skierowanej do rodzin z dziećmi, dla gości przygotowaliśmy noclegi w naszych komfortowych pokojach. To atrakcyjnie urządzone, przestronne wnętrza idealne do relaksu. Dodatkowo pakiet zawiera wyśmienite śniadania w formie urozmaiconego bufetu, a także obiadokolacje z dodatkowymi zimnymi napojami.

Jeśli skusicie się na kolację serwowaną w naszej stylowej restauracji, możecie liczyć na 10% rabatu.

A jako że jest to dla Was czas kompletnego relaksu, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych codziennie będzie czekał słodki poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty.

W hotelu pod Warszawą Falenty oferujemy również atrakcje dla najmłodszych. Są to wieczory z bajką i ciepłym kakao, a także kącik gier planszowych, w którym idealną planszówkę znajdą nie tylko dzieci, ale też odrośli. Oferujemy również gry przeznaczone do rodzinnych rozgrywek.

Z kolei na dorosłych w sobotnie wieczory czeka ognisko z pieczenie kiełbasek, herbatą i grzanym winem.

Cena pakietu obejmuje również możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu oraz nielimitowany dostęp do bezprzewodowego Internetu na terenie obiektu.

Moc zimowych atrakcji w hotelu Falenty

Hotel pod Warszawą Falenty oferuje swoim gościom moc relaksujących atrakcji. Przede wszystkim w ramach pakietu możecie do woli korzystać z hotelowego salonu kąpielowego. Znajdziecie w nim basen, saunę oraz jacuzzi. Ponadto dla gości udostępniamy bezpłatny dostęp do bilardu i rzutek.

Jeśli spadnie śnieg, istnieje możliwość wypożyczenia sanek. Nieopodal naszego obiektu znajduje się bowiem idealna górka do zjeżdżania. Jeśli jednak pogoda nie będzie sprzyjać zimowym atrakcjom, nic straconego. Na najmłodszych czeka atrakcyjny plac zabaw oddalony jedynie 100 metrów od hotelu. Istnieje również możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking, by móc urządzić sobie dynamiczny spacer po pobliskim rezerwacie przyrody.

Z kolei jeśli zapragniecie całą rodziną wybrać się na dłuższą wycieczkę, to polecamy wypad na lodowisko oddalone jedynie o 8 km lub do nowoczesnego Centrum Handlowego w Jankach, gdzie znajduje się kino Cinema City. Warto również zajrzeć do położnej o 8,5 km od nas Papugarni Carmen, a także do zlokalizowanego o 22 km od hotelu Falenty Centrum Nauki Kopernika.

Jak widać, przyjeżdżając do hotelu pod Warszawą Falenty, nie można się nudzić. Czeka na Was moc atrakcji zarówno na ternie samego obiektu, jak i wokół niego. Jeśli zatem nie macie jeszcze planów na ostatnie dni ferii, zarezerwujcie pokój już dziś i przyjeżdżajcie do Falenty Biznes i Wypoczynek.