REZERWUJ
REZERWUJ
REZERWUJ

Aktualności

11 października 2019
Wypoczynek

Udany urlop w Falenty Biznes i Wypoczynek

Udany urlop w Falenty Biznes i Wypoczynek

Zbliża się długo wyczekiwany urlop? A może planujesz romantyczny wypad z ukochaną osobą? Kilkudniowy pobyt w komfortowym hotelu w Raszynie jest propozycją dla Ciebie! Możesz zwiedzić Warszawę oraz skorzystać z atrakcji oferowanych przez miasto, a także cieszyć się bliskością przyrody. Relaks i odprężenie zapewni Ci strefa rekreacyjna hotelu. Przekonaj się, że warto wypocząć w hotelu z basenem blisko Warszawy w Falentach!

Zwiedzamy stolicę

Niezaprzeczalnie Warszawa obfituje w zabytki, pomniki, urokliwe parki oraz ciekawe miejsca, które cieszą się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Zwiedzanie stolicy zacznij od spaceru klimatycznymi uliczkami Starego Miasta. Wyjątkowa architektura oraz klimat z pewnością Cię oczaruje. W dalszej kolejności udaj się w kierunku słynnego Krakowskiego Przedmieścia, aby zobaczyć skwer Mickiewicza oraz Pałac Prezydencki. Pozostając w centrum miasta, odetchniesz w pięknym Ogrodzie Saskim. Z pewnością nie możesz pominąć Łazienek Królewskich oraz Pałacu Wilanowskiego z kompleksem pałacowo-parkowym.

Pamiętaj, że w Warszawie znajdziesz również wiele ciekawych ofert muzealnych. A jeśli podróżujesz z dziećmi lub wraz z ukochaną osobą interesuje Was świat nauki, to koniecznie wstąpcie do Centrum Nauki Kopernik. W stolicy znajdziesz także mnóstwo świetnych lokali, w których zabawa trwa do rana. W zależności od nastroju możesz wybrać stylową kawiarenkę rozrywkowy pub lub lokal z karaoke.

Rezerwat Stawy Raszyńskie

Raszyn to prawdziwa gratka dla miłośników przyrody. Spacer po Rezerwacie Stawy Raszyńskie będzie doskonałą odskocznią od wielkomiejskiego zgiełku, dzięki czemu wypoczniecie i nabierzecie sił przed powrotem z urlopu. Rezerwat słynie z bogatego ekosystemu dla ptactwa błotnego oraz wodnego. Na jego terenie można spotkać aż około 100 gatunków ptaków błotnych. Dodatkowo w okresie od później jesieni do wiosny lęgowiska odwiedza wiele gatunków wpisanych do Polskiej Czerwonej Księgi Ginących Kręgowców, co stanowi wyjątkową atrakcję szczególnie dla zainteresowanych ornitologią. Wypoczynek na świeżym powietrzu oraz możliwość obcowania z naturą to doskonała okazja do wyciszenia nadszarpniętych nerwów, a także ciekawy sposób spędzenia czasu z dziećmi.

Wypoczynek w hotelu z basenem pod Warszawą

Stolica choć oferuje wiele, to bywa nieco przytłaczająca, dlatego doskonałym rozwiązaniem jest hotel z basenem w Raszynie. Po całodziennym zwiedzaniu skorzystaj z noclegu w Raszynie, miejscowości położonej o 15 km od serca Warszawy. W hotelu znajdziesz miejsce na grill oraz ognisko, przy którym miło spędzisz czas w gronie bliskich. Hotel Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne oferuje także możliwość wypoczynku w strefie relaksu. Pływając w basenie, korzystając z jacuzzi lub sauny, z pewnością wprowadzisz swoje ciało w przyjemny stan i oczyścisz umysł. Zatrzymując się w hotelu z basenem blisko Warszawy, wypoczniesz w komfortowych warunkach, jednocześnie mając w zasięgu ręki atrakcje oferowane przez stolicę.